Zacieki na słupkach

mis

Nowy
Rejestracja
Mar 15, 2014
Postów
182
Lokalizacja
Działdowo / Olsztyn
Auto
Alfa Romeo GT 1,9 JTD
Siemka,
wiadomo jaka jest pogoda. Auto głównie stoi w garażu, ale wiadomo, czasami się zdarzy, że stoi na deszczu. Pojawiły mi się zacieki na słupkach i w okolicach.
Poradźcie coś, ustawienia szyb, jakieś uszczelnianie cokolwiek :P
 
w weekend będę bliżej się temu przyglądał, a mógłbyś coś więcej napisać.
Ogólnie największy jest na słupku z przodu(cała długość), a na środkowym mniejszy
 
sciągasz uszczelke tą wielką gumowa i podnią na słupku i dachu dokrecona jest taka stalowa i odkrecic,dac silikon i dokrecic:),tam są plastikowe wkładki co wkreca sie wkrety i mogą popekac
 
super dzięki! Będę z tym walczył na dniach :)
BTW, jest opcja pochylenia szyb (ustawienia)? Wydaje mi się, że jest to źle ustawione, a nie mogę namierzyć jak to ustawić :/
 
jest i gdzies temat był o tym masz na inbus czy cos jak boczek sciągniesz,ja tez do ustawienia mam
 
Po ściągnięciu boczka są otwory przez które widać śruby na prowadnicach trzymające szybę. Nasadką 10-tką luzujesz i ustawiasz.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra