mis
Nowy
Siemka,
wiadomo jaka jest pogoda. Auto głównie stoi w garażu, ale wiadomo, czasami się zdarzy, że stoi na deszczu. Pojawiły mi się zacieki na słupkach i w okolicach.
Poradźcie coś, ustawienia szyb, jakieś uszczelnianie cokolwiek
wiadomo jaka jest pogoda. Auto głównie stoi w garażu, ale wiadomo, czasami się zdarzy, że stoi na deszczu. Pojawiły mi się zacieki na słupkach i w okolicach.
Poradźcie coś, ustawienia szyb, jakieś uszczelnianie cokolwiek