Witam
na wstępie dodam iz szukałem i znalazłem jeden temat ale nie do konca mnie zadowala ;/ zakupiłem linki oczywiscie prawa i lewa no i co dalej? wiem ze mam sie pozbyc calego tunelu... a jak wyglada kwestia regulacji i mocowania przy kolach?
na wstępie dodam iz szukałem i znalazłem jeden temat ale nie do konca mnie zadowala ;/ zakupiłem linki oczywiscie prawa i lewa no i co dalej? wiem ze mam sie pozbyc calego tunelu... a jak wyglada kwestia regulacji i mocowania przy kolach?