wośp - robimy coś?

  • Autor wątku Autor wątku adamodg
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
A

adamodg

Guest
robimy coś na WOśP-a ? może jakaś zbiórka gdzieś - tylko nie stała ekipa tylko więcej Was niech będzie
 
mozemy sie wybrac do zawiercia tam bedzie transmisja z wospa w telewizji.zawiercie objeło patronat nad sląkiem,co o tym sadzicie?ja sie pisze:)
 
cos by mozna pomyslec jak nie jutro to moze w tym tygodniu :mrgreen:

pozdrawiam
 
ja osobiście wolę wpłacić kasę na PAH niż na WOŚP.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra