riv
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 25, 2013
- Postów
- 27
- Auto
- Alfa Romeo 147 1.9JTD 8V 2004r
Witajcie,
gorąca prośba o radę!
W mojej 147'ce (147, distinctive, 2004, przed FL) zaczęło odchodzić obicie boczne (przyjemny w dotyku zamszyk) na drzwiach. Chodzi dokładnie o podłokietnik pasażera oraz kierowcy. Sam materiał nie jest uszkodzony jednak zaczął dość nieestetycznie zwisać.
Zastanawiałem się nad wykorzystaniem strzykawki z igłą + cyjanopan/inny szybko schnący klej wstrzykiwany pod materiał, ewentualnie coś na bazie Butaprenu. Czy zastosowanie takiego specyfiku nie "wyjdzie" przez materiał na wierzch?
O ile to możliwe chciałbym uniknąć rozbierania całych drzwi ze względu na czas, proszę o radę :S

gorąca prośba o radę!
W mojej 147'ce (147, distinctive, 2004, przed FL) zaczęło odchodzić obicie boczne (przyjemny w dotyku zamszyk) na drzwiach. Chodzi dokładnie o podłokietnik pasażera oraz kierowcy. Sam materiał nie jest uszkodzony jednak zaczął dość nieestetycznie zwisać.
Zastanawiałem się nad wykorzystaniem strzykawki z igłą + cyjanopan/inny szybko schnący klej wstrzykiwany pod materiał, ewentualnie coś na bazie Butaprenu. Czy zastosowanie takiego specyfiku nie "wyjdzie" przez materiał na wierzch?
O ile to możliwe chciałbym uniknąć rozbierania całych drzwi ze względu na czas, proszę o radę :S
