włocławek diagnostyka

Ja jestem za też bym swoją 166 podłaczył dla skasowania błędów w jakiś piękny sobotni wieczór oczywiście z załącznikiem :)
 
panowie nabyłem kabelek i jakiś programik by się znalazł do alfinek :) do diag wszystko w fazie uczenia się . możemy się omówić i pokombinować moja 155 2,0 16v chodzi na nim bez problemów
 
witam.wie ktos moze gdzie w okolicy torunia jest specjalista z prawdziwego zdazenia od SELESPEED??
 
Ja mam ale niestety to nie są okolice Torunia ,wymieniałem w jego firmie sterownik od mojego automatu bo poprzedni właściciel ją zamulił niewymianiając oleju
Firma znajduje się w pobliżu Płock -Bielsk
 
Witam jak ktos pilnie by chcial sie podlaczyc i skasowac bledy teraz w tygodniu to moge wziasc wszystko i sie mozemy spotkac w ciechocinku pracuje tam w delegacji na A1. Pozdrawiam
 
Koledzy od wtorku do piadku jestem w ciechocinku ale jeszcze nigdy sie do innej nie podlanczalem ale mysle ze problemow by nie bylo
 
Alfoholicy, może znacie jakiegoś dobrego sprawdzonego mechanika znającego się na Alfach z Włocławka lub okolic. Słyszałem o mechaniku z Torunia? Proszę o namiary.
 
Ostatnia edycja:
Zmieniło się coś u nas w ciągu 2 lat z kwestią diagnostyki Alfy? :)

Potrzebny w miarę pilnie.

I jakiś dobry specjalista od gazu potrzebny, chcę wymienić filtr gazu, ale jakbym miał kogoś poleconego to jeszcze bym mu pozwolił sprawdzić instalację przez kompa :P
 
szukam mechanika do diesla co ma pojęcie o jtdm z okolic Torunia. Powodem jest metaliczne stukanie i prawdopodobnie jest to wtrysk
 
moge polecić zajebistego mechanika na ul. Chłodnej - słynny P.Marian - poza Włocławkiem i okolicami nawet Łódź się zjeżdza do człowieka, expert pierwsza klasa!!
 
a ile ten p.Marian bierze za podłączenie sprawdzenie i wykasowanie błędów nie wiesz morze?:cool: bo bym podjechał posprawdzał jak będę we włocławku niedługo
 
Witam, mam pytanie czy ktoś z alfaholików z Włocławka miałby może pożyczyć czujnik ciśnienia doładowania??
Mój silnik to 2.4 JTD 136KM
 
Amortyzatory
Powrót
Góra