alfa.kris.k
Nowy
- Rejestracja
- Mar 15, 2011
- Postów
- 118
- Lokalizacja
- Kujawsko-Pomorskie
- Auto
- Alfa Romeo 166 2,4 JTDm Automat Rok prod 2004
Ja jestem za też bym swoją 166 podłaczył dla skasowania błędów w jakiś piękny sobotni wieczór oczywiście z załącznikiem 