Widziany / widziana

widzialem awaryjki w lusterku. Pozdrawiam raz jeszcze. Tak myslalem, ze poranne sloneczko Troszke Ci oczka przygrzalo i na slepca jechales:D. Tez Cie w ostatniej chwili zobaczylem
 
Włodek dziś znowu kasiore klepał na 1 zmianie :)

Dodano po 5 minutes:

Włodek dziś znowu kasiore klepał na 1 zmianie :)
 
Ostatnia edycja:
uploadfromtaptalk1424533051809.jpg Pozdrowienia dla Loki widzianego dzis pod galeria nowy swiat o 15.40 :-P :-P
 
Pozdrowienia dla srebnej 7-mki spotkanej na rejtana i czarnej 9-ki miniętej na Białej
 
pozdrawiam kierownika szarej 166 trochę się pościgaliśmy przed Rzeszowem mrugałem długimi i awaryjnymi bo zobaczyłem ramki ale chyba nie zobaczyłeś moich i uciekłeś :(
 
pozdro dla srebrnej 166FL widzianej na skrzyzowaniu Kościuszki i Popiełuszki w Dębicy
 
Amortyzatory
Powrót
Góra