Widziany, Widziana, Widziani :D

Pozdrowienia dla pani w czerwonej Brerze jadącej dziś Żmigrodzką w kierunku ronda ok. 17. Nieładnie tak korzystać ze smartfona w czasie jazdy :)
 
Pozdrowienia dla kolegi ze 156, który wpuścił mnie dzisiaj na sudecką ok 16:30 :)
 
Witam
Czy ktoś się orientuje gdzie we Wrocławiu kupie oleje firmy MOTUL ???

Pozdrawiam
 
Czyja 159 widziana na Wrocławskiej (Wałbrzych ) ok. 15:30 ? Odmachane :)
 
Biała Gt na czarnych felach widziana kątem oka na podwalu wczoraj po 16.
 
Kto machał wczoraj na ul.krzyckiej około 18.30 między Sowią a Wietrzną?

Надіслано від мого SM-T211, використовуючи Tapatalk
 
Pozdro dla czarnej GT na ramkach DOA... widziana dziś w Oławie kolo godz 08:30[emoji12]
 
260.jpg
Kogo?
 
Kto machał wczoraj na ul.krzyckiej około 18.30 między Sowią a Wietrzną?

Надіслано від мого SM-T211, використовуючи Tapatalk
Do czerwonej Julki? Machnąłem i nawet mrugnąlem.pozdrawiam raz jeszcze.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 
Tak to byłem ja... zagadany byłem i za późno się zorientowałem

Надіслано від мого SM-T211, використовуючи Tapatalk
 
Alfa 147 widziana dziś na Klecińskiej w kierunku Fatu.Pozdrowiliśmy się na wysokości Orlenu jechałem granatową 159 :)
 
Tak to byłem ja... zagadany byłem i za późno się zorientowałem

Надіслано від мого SM-T211, використовуючи Tapatalk
Ale łapka była ;-)

Czyja czerwona GTV na POT XXX zaparkowala kolo mojej fury wczoraj wieczorwm przy Kauflandzie na Legnickiej? Nie,nie wjazdu nie blokowala-tylko zaparkowala :-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 
Widzę kolega spostrzegawczy, w ostatniej chwili machnąłem

Надіслано від мого SM-T211, використовуючи Tapatalk
 
Olaf, możliwe że widziałam Cię dzisiaj na Kościuszki? Pozdrawiam.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra