daro1906
Nowy
- Rejestracja
- Wrz 5, 2010
- Postów
- 612
- Wiek
- 57
- Lokalizacja
- Zielona Góra
- Auto
- Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16 V Distinctive
Pozdrowienia dla AR 147 - srebrnej widzianej ok 11.00 na Białkowej. Jechałem pięknym Fiatem Brava, dlatego nie mrugałem.
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Hej Alfaholicy!
Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.
Zachęcamy do:
Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.
Pozdrowienia dla kierowcy czarnej 159 na klubowych ramkach o 15:20 przy Elektrociepłowni Ja zjeżdżałem z wiaduktu łapki były![]()
Na trasie 287 między Lubskiem a Żarami widziana czarna 156 sw po fl ;p byla oramkowana kto to taki?![]()