Wgnioty blachy !!!

  • Autor wątku Autor wątku djslavko
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
D

djslavko

Guest
Witam!!!
Czy ktoś ma jakiś patent na wgnioty blacharki?? żeby je powyciągać bez lakierowania, moja Alfetka ma takich parę dzięki uprzejmości innych kierowców (pip) np. od drzwi na parkingach! Proszę nie piszcie tylko o suszarce i suchym lodzie albo o powietrzu w spray-u bo to nie działa! (może tylko u mnie?) czytałem coś na forum "Beemki" i sam przetestowałem!!

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewto...&start=0&sid=aeaccada6177053df2d14f985abd1cd0

Proszę o propozycje, wskazówki....
Pozdrowienia z Poznania!!!
 
są w niekturych warsztatach takie urzadzenia kture to wyciągają przyssawka klej i specjalne szczypce 100% gwarancji niema ale sprubować warto moja firma to sprzedaje ale jest to drogie jak sam fix jak by co to moge pomódz
 
Amortyzatory
Powrót
Góra