D
djslavko
Guest
Witam!!!
Czy ktoś ma jakiś patent na wgnioty blacharki?? żeby je powyciągać bez lakierowania, moja Alfetka ma takich parę dzięki uprzejmości innych kierowców (pip) np. od drzwi na parkingach! Proszę nie piszcie tylko o suszarce i suchym lodzie albo o powietrzu w spray-u bo to nie działa! (może tylko u mnie?) czytałem coś na forum "Beemki" i sam przetestowałem!!
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewto...&start=0&sid=aeaccada6177053df2d14f985abd1cd0
Proszę o propozycje, wskazówki....
Pozdrowienia z Poznania!!!
Czy ktoś ma jakiś patent na wgnioty blacharki?? żeby je powyciągać bez lakierowania, moja Alfetka ma takich parę dzięki uprzejmości innych kierowców (pip) np. od drzwi na parkingach! Proszę nie piszcie tylko o suszarce i suchym lodzie albo o powietrzu w spray-u bo to nie działa! (może tylko u mnie?) czytałem coś na forum "Beemki" i sam przetestowałem!!
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewto...&start=0&sid=aeaccada6177053df2d14f985abd1cd0
Proszę o propozycje, wskazówki....
Pozdrowienia z Poznania!!!