Wczasy MIĘDZYZDROJE

eMka już a Świnoujściu.
Ja zaraz wyjeżdżam.
pole namiotowe Gryfa Pomorskiego 2 STILO w Międzyzdrojach są też inne ale daleko od plaży i gwarno strasznie jak Szczecin się zjedzie. Do zobaczyska. Pozdrawiam
 
no i pogoda padła:( pozotał tylko grill przy bosmanie:) my jutro jedzemy do swinoujcia i do ahlebeck do term baltckich a w sobote do domu. do zobaczania byc moze na drogach zachodniopomorkich.
 
my już w domciu. pogoda się zrobiła straszna w czwartkowy wieczór.
ale fajnie że i tak można było spotkać Alfaholików w Międzyzdrojach :)

btw ładną 164 widziałem w mieście:
 
Obecnie na matejki przy amfiteatrze. Od 6 sierpnia na relaksie przy słowackiego.
jakby co to 500676171
 
Coś coraz więcej widzę ramki tablic z napisem alfaholicy w swoim mieście ; p
 
A ,,ostrzygałem " że w czwartek ,piątek, sobotę pada i przyjechać należy w Sobotę 30,07,
a od niedzieli do piątku pogoda była , że cho cho. Pozdrawiam.
 
Ja wbijam do Międzyzdroji 15.08.
Mam nadzieję, że będzie pogoda, a może jakiegoś Alfaholika też się spotka.
 
fajnie się tu smażę. pogoda super. widziałem jedną 156 na blachach z Jaworzna SJ z klubowymi podkładkami, POZDRAWIAM
 
Amortyzatory
Powrót
Góra