walki rozrzadu

KornelPL

Użytkownik
Rejestracja
Wrz 5, 2009
Postów
611
Wiek
38
Lokalizacja
Stalowa Wola/Nisko
Auto
AR 156 1.8 TS 140KM 2001/2002 - była. 159 2.2 JTS - jest.
Witam Panowie,
Mam krotkie, ale wazne dla mnie pytanie, czy w AR 156 1.8 TS na walku rozrzadu ktory odpowiada za prace z wariatorem jest tzw klin ?
 
no, no , teraz TY sypiesz dowcipem.

Panowie !!!!
- nowy użytkownik to czyta i potem głupoty podaje na innych forach ze wskazaniem żródła informacji.
- jeśli już to podajecie to chyba należy stosować jakąś ikonografię lub podpis że to ŻART
( kurde a może to prawda ? )
 
no, no , teraz TY sypiesz dowcipem.

Panowie !!!!
- nowy użytkownik to czyta i potem głupoty podaje na innych forach ze wskazaniem żródła informacji.
- jeśli już to podajecie to chyba należy stosować jakąś ikonografię lub podpis że to ŻART
( kurde a może to prawda ? )

ale mówisz o kleju czy o uciekaniu ciśnienia? bo nie rozumiem..
 
Amortyzatory
Powrót
Góra