Uszczelnienie chłodnicy

p.maiki

Nowy
Rejestracja
Lis 24, 2006
Postów
756
Lokalizacja
Warszawa
Auto
159SW 2009 2.0 JTDM
Czy ktoś korzystał z preparatów do uszczelniania chłodnicy? Mam gdzieś mały wyciek, którego za bardzo nie jestem w stanie odnaleźć, ponieważ od razu płyn paruje i leci tylko para. Szukałem trochę w necie i są różne specyfiki a to w płynie a to w proszku. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie :?:
 
tak uzywal! :evil: poszukaj na forum ten temat byl poruszany
 
Amortyzatory
Powrót
Góra