[Giulietta] Uszczelka Smoka oleju

Rejestracja
Paź 1, 2021
Postów
3
Lokalizacja
Ostrów Wlkp
Auto
Giulietta 1.6 JTDm
Witam wszystkich.
Chciałabym się dowiedzieć czy dużo jest roboty z wymianą uszczelki smoka?, co dokładnie trzeba by wymonotwac po drodze żeby się do niej dostać?
Czeka mnie aktualnie wymiana wszystkich filtrów i oleju
a chciałbym profilaktycznie ją wymienić.

Pacjent to diesel 1.6 JTDM.
 
Było to już tu przerabiane xxx razy. Poszukaj.
Ogólnie albo zdejmujesz pompne oleju albo miske oleju. Do tego musisz wyjąć półośkę, wydech i wg konkretnej skrzyni czasami nie ma dostęp do dwu śrub miski olejowej i trzeba odłączyć skrzynię.
 
mi mechanik powiedział 4 stówy za całość z delikatna przeróbką, żeby następnym razem nie było aż tyle pracy
 
Amortyzatory
Powrót
Góra