[Giulietta] Ustawianie xenonow

Slowhand

Nowy
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
161
Auto
Giulietta 1,4 multiair
Siema
Chciałem wyregulować xenony w poziomie i trochę podkręciłem ta śruba ze zdjęcia ale nic się nie zmieniło, co się tym reguluje bo powiem szczerze że tak sobie podkręciłem że na pewno nie jest jak było:)IMG_20201104_172945.jpg
 
To jest śruba od długich. Od xenonów masz takie plastikowe białe końcówki na inbusa

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 
Ten biały inbus to gora-dol , a na boki się reguluje?
 
Przekrecalem ta na dolne i światła ruszały się góra -dol tylko że szybciej niż jak ta na gorze
 
Może inaczej , ta plastikowa z tyłu lampy to na boki , ta bliżej przodu samochodu to góra /dół

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 
Tak ta z tyłu cała czarna z zewnątrz chyba na klucz 10 w środku na gwiazdkę , jak kręciłem to się opuszczały i podnosily
 
Bixenon posiada światła drogowe w soczewce to co to jest ta żarówka na gorze lampy co zapala się przy długich?
 
Drugie długie
Ja w miejsce zwykłych H1 wsadziłem LED COB 6000 lm 6000 K i wieczorem mam przed autem dzień w nocy, poza tym barwa jest zbliżona do xenonów [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Czyli one mają świecić zaraz przed maską?
Świecą normalnie , ale faktycznie główny strumień światła pada bliżej niż bixenonów. Dzięki tak dużej ilości światła jaką dają led-y wrażenie jest jak pisałem

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra