Termostat Wahler orginał czy podróba?

cj.slaw

Nowy
Rejestracja
Sty 29, 2015
Postów
93
Lokalizacja
BDG
Auto
AR 156 1.9JTD/16v
Muszę kupić termostat.
Znalazłem Wahler 410512.88D do 1.9 jtd/105km
W inter Cars kosztuje ponad 525 zł w motoneo ponad 300 a w iParts niby ten sam te same oznaczenia i koszt 173 zł. (Taniej nie znalazłem.)
Czy ten tańszy to jakaś podróba czy orginał Wahlera bo sam już nie wiem. Z kąt takie różnice w cenie?

linki do obu sklepów:

http://e-katalog.intercars.com.pl/?...51288D-O8812-termostat-cieczy-chlodzacej.html

http://www.iparts.pl/czesc/termosta...-105km,2-2053-8812-100095-0-79-41051288d.html
 
Mam Behr'a 5 lat, 100kkm i zero problemów.
A zamiast podróby to jest opcja (opinie podzielone) żeby w wąż gumowy wcisnąć dobrej jakości wkład termostatu. Koszt dużo mniejszy. Gdzieś widziałem opis - Lancia albo Fiat Bravo II.
 
A gdzie dostanę tego Behra. do 1.9jtd/105 z czujnikiem na trzy piny?
Szukam i szukam i nigdzie nic nie ma. Na Autosklep24 też nie ma na chwilę obecną.
Jak wiecie gdzie w miarę tanio kupię to dajcie znać.
 
A gdzie dostanę tego Behra. do 1.9jtd/105 z czujnikiem na trzy piny?
Szukam i szukam i nigdzie nic nie ma. Na Autosklep24 też nie ma na chwilę obecną.
Jak wiecie gdzie w miarę tanio kupię to dajcie znać.

Szkoda ze nie napisałeś do nas. Ten termostat do którego linki podałeś (tak przy okazji , jesteś pewien że taki masz w aucie ?)
kosztuje z BEHRA badzo drogo, dlatego go nie bierzemy.

Ale jest pewien sposób żeby to obejść , mieć Behra i nie przepłacić.
U mnie zapłacisz za cos takiego około 180 zł.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra