Muszę kupić termostat.
Znalazłem Wahler 410512.88D do 1.9 jtd/105km
W inter Cars kosztuje ponad 525 zł w motoneo ponad 300 a w iParts niby ten sam te same oznaczenia i koszt 173 zł. (Taniej nie znalazłem.)
Czy ten tańszy to jakaś podróba czy orginał Wahlera bo sam już nie wiem. Z kąt takie różnice w cenie?
linki do obu sklepów:
http://e-katalog.intercars.com.pl/?...51288D-O8812-termostat-cieczy-chlodzacej.html
http://www.iparts.pl/czesc/termosta...-105km,2-2053-8812-100095-0-79-41051288d.html
Znalazłem Wahler 410512.88D do 1.9 jtd/105km
W inter Cars kosztuje ponad 525 zł w motoneo ponad 300 a w iParts niby ten sam te same oznaczenia i koszt 173 zł. (Taniej nie znalazłem.)
Czy ten tańszy to jakaś podróba czy orginał Wahlera bo sam już nie wiem. Z kąt takie różnice w cenie?
linki do obu sklepów:
http://e-katalog.intercars.com.pl/?...51288D-O8812-termostat-cieczy-chlodzacej.html
http://www.iparts.pl/czesc/termosta...-105km,2-2053-8812-100095-0-79-41051288d.html