termostat alfa 147 jtd

corneli1

Nowy
Rejestracja
Maj 13, 2015
Postów
96
Lokalizacja
Kraków
Auto
AlfaRomeo 159 jtd 16v
Witam chce dziś wymienić termostat i moje pytanie czy trzeba będzie spuścić płyn z chłodnicy czy jest to zbędne
 
Jak odkręcisz termostat to tak i tak go wylejesz, więc lepiej zrobić to wcześniej
 
Wylejesz ale zleci około litra max dwóch....NIe dasz rady podstawić naczynia....
 
Amortyzatory
Powrót
Góra