Targi Lipsk

Status
Ten wątek został zamknięty.

Majkel

Administrator ds. społecznych
Członek ekipy
Rejestracja
Paź 21, 2005
Postów
3,127
Wiek
40
Lokalizacja
Koszalin, Gdynia
Auto
Ducati Hypermotard 796
Witam. Kolega byl na Targach motoryzacyjnych w Lipsku. Przywiózł dość dużo zdjęć(ok 800). Kolegów z LKP obdarowałem już zdjęciami wiec przyszedl tez czas na kolegów Alfistów. :D







Poniżej zdjęcie samochodu marki "Wiesman" - są to auta składane ręcznie...pełna manufaktura :D

 
Status
Ten wątek został zamknięty.
Amortyzatory
Powrót
Góra