szyby przód kaplica pomocy!

W

wind

Guest
dzisiaj kolejna awaria:(:( szybe od mojej strony po myciu otwarłem i kapa stanęła i ani drgnie.prawa to samo .wymieniłem bezpiecznik i dalej nic gdzie jest jakiś przekażnik do szyb bo chyba nie mogły się spalić dwa silniczki na raz.
sorry może gdzieś to już było na forum ale muszę jakoś auto zabezpieczyć więć jeszcze dzisiaj muszę coś z tym zrobić:(
 
prawą szybę sprawdzałeś przyciskiem u kierowcy i u pasażera tak ?

i tu coś jest ( na końcu )
http://www.forum.alfaholicy.org/147_156_166_gt/16567-elektryczne_szyby_przod_zamykanie.html

nic nie działa ani przyciski z lewej ani przycisk od pasażera coś padło tyko co?:( już pomyślałem tak włosi to otwierają przy zakupie i zamykają jak sprzedają bo tam tak często się ekipa nie włamuje no i goronc pieroński. a ja co chwila góra ,dół więc padło i mam cabrio italiano:(
 
Amortyzatory
Powrót
Góra