szyba od strony kierowcy

Bartekk287

Nowy
Rejestracja
Kwi 22, 2013
Postów
120
Lokalizacja
Libiąż
Auto
Alfa Romeo GT 2006 r. 1.9 JTD 150 km.
Witam wszytkich., Mam takie pytaine do wszystkich, mianowicie szybka wszystko fajnie działała i wogule, dziś samochodzik umyłem myjką ciśnieniową i wogule, i po pewnym czasie patrze szybka się troche opuściła i zamrzła, nie działa ani w górę ani w dół, trzymam przyscisk na guziku i nic. potem za jakieś 3 godzinki chyba obeschło coś no i patrze naciskam działa, w dół normalnie w góre przerwya co jakieś pare centymetrów ale domyka. Co to może być ? Prosze o opinie :)

Dodam że nie mam klosza w drzwiach co jest światełko i nie wiem czy tam jest jakaś kostka do tego czy nie, moze się zalała nie wiem no, a może to taki zbieg okoliczności ze poprostu coś sie stało akurat po umyciu autka ;)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra