Wierzba
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 13, 2008
- Postów
- 179
- Lokalizacja
- Warszawa
- Auto
- AR Giulietta 1.4 TCT i AR Spider 916 2.0 TS
Hej,
mam pytanie, czy możecie mi doradzić co zrobić z szybą od kierowcy w moim spiderze - mam następujący problem- mechanizm szyby raz działa prawidłowo (o ile można tak powiedzieć w 12 letnim samochodzie) a raz nie działa wcale. Niestety nie ma reguły - sprawdzałem bezpieczniki, styk w przyciskach itp. wszystko jest niby ok.
Rano działa zawsze - wieczorem 50/50.
Czy wymieniać cały mechanizm? - niestety jak podjechałem do elektryka to na złość działał...
Pzdr
Wierzba
mam pytanie, czy możecie mi doradzić co zrobić z szybą od kierowcy w moim spiderze - mam następujący problem- mechanizm szyby raz działa prawidłowo (o ile można tak powiedzieć w 12 letnim samochodzie) a raz nie działa wcale. Niestety nie ma reguły - sprawdzałem bezpieczniki, styk w przyciskach itp. wszystko jest niby ok.
Rano działa zawsze - wieczorem 50/50.
Czy wymieniać cały mechanizm? - niestety jak podjechałem do elektryka to na złość działał...
Pzdr
Wierzba
Ostatnia edycja: