[GTV Spider] Szyba kierowcy - problem z mechanizmem

Wierzba

Nowy
Rejestracja
Kwi 13, 2008
Postów
179
Lokalizacja
Warszawa
Auto
AR Giulietta 1.4 TCT i AR Spider 916 2.0 TS
Hej,
mam pytanie, czy możecie mi doradzić co zrobić z szybą od kierowcy w moim spiderze - mam następujący problem- mechanizm szyby raz działa prawidłowo (o ile można tak powiedzieć w 12 letnim samochodzie) a raz nie działa wcale. Niestety nie ma reguły - sprawdzałem bezpieczniki, styk w przyciskach itp. wszystko jest niby ok.
Rano działa zawsze - wieczorem 50/50.

Czy wymieniać cały mechanizm? - niestety jak podjechałem do elektryka to na złość działał...

Pzdr
Wierzba
 
Ostatnia edycja:
Sprawdź tą wtyczkę co z drzwi wychodzi (wyczyść ją i ją dociśnij)
ściągnij boczek i zrób to samo z wtyczką która idzie do silniczka szyb
 
Amortyzatory
Powrót
Góra