[159] SW by Bugaj_90

bugaj_90

Nowy
Rejestracja
Lip 1, 2011
Postów
157
Lokalizacja
Jaworzno (SJ)
Auto
Była156 1.6ts Grigio Chiaro. Byla 159 SW 1.9jtdm Bianco Pastello. Byla 156 1.8ts SW. Jest 147 2.0ts
Siema…
Jakoś długo nie potrafiłem się zmobilizować do napisania tego posta…
W moje ręce wpadła w końcu 159 SW…

Poszukiwana była dość długo, i została odnaleziona we Włoszech…
Nie z komisu tylko od prywatnej osoby, pierwsze wrażenie nie było najlepsze (wiadomo jak włosi dbają o auta) ale szczegółowe oględziny pomogły podjąć decyzje KUPUJEMY!

Gdy tylko zakończyły się procedury celne i rejestracyjne przyszła pora na pakiet startowy:
Kompletny rozrząd z pompą wody
Nowy filtr paliwa, oleju, powietrza oraz kabinowy
Nowy pasek osprzętu z napinaczem oraz kołem pasowym (tym napędowym)
Wiadomo olej oraz płyn chłodzący.

Chwile potem na pokład wjechały koła Alu…
18x8’x45 + dystans 3cm

Model : 159 SW (me08??)
Rok produkcji : 2008
Przebieg 196 tyś km
Silnik: 1.9 16V JTDm
Skrzynia: Q-Tronic
Kolor: Bianco Pastello

Wyposażenie:
Blue&Me
Audio Bose
Media Player z USB w schowku (chyba ze to standard?)
Ksenonki
Sensor deszczu
Sensor zmierzchu
AQS
Czujniki parkowania tył
Tempomat

Plany:
Pranie wnętrza
Wymiana przedniego zderzaka
Nowe logo do przodu wraz z motylem
Kompleksowa polerka

Aha na chwile obecną zrobiłem moja 9 ~ 6-7 tyś i jest git (oby tak dalej)

Tak na szybko to chyba tyle… =D

Mam nadzieje że będzie mnie zawsze dowoziła do celu… i tego się trzymajmy!
attachment.php

attachment.php

attachment.php
 

Załączniki

  • IMG_8729.jpg
    IMG_8729.jpg
    129.6 KB · Wyświetleń: 1,309
  • IMG_8731.jpg
    IMG_8731.jpg
    116.4 KB · Wyświetleń: 1,309
  • IMG_8713.jpg
    IMG_8713.jpg
    114.1 KB · Wyświetleń: 1,308
Ostatnia edycja:
Białe zawsze mi się podobały. Ciężko złapać taki kolor ale jak widać się udaje. :) Gratki i szerokości !! ;]
 
Piękne fele do swojej juz wyrwałem i teraz chodzi mi właśnie pomalowanie na bianco na wiosne :)
 
Chyba wolał bym jednak okleić auto na biało niż malować potem zawsze można wrócić do serii np. podczas sprzedaży by nie było niedomówień, że malowane bo składane z 2 czy coś w tym stylu.
 
Chyba wolał bym jednak okleić auto na biało niż malować potem zawsze można wrócić do serii np. podczas sprzedaży by nie było niedomówień, że malowane bo składane z 2 czy coś w tym stylu.
Też myslałem nad oklejaniem ale malowanie to malowanie troche $$ pochłoneła już więc miała by u mnie dożywocie :)
 
Białą bella + SW = idealne połączenie :) ja bym tylko osobiście pomyślał nad innymi felgami - większe i ciemne :)

pozdrawiam i szerokości
 
Zderzak pojechał do spawania i malowania....

Kolejne potwierdzenie ze moja 9 nie była bita...
pod zderzakiem wszystko fabryczne i proste.ufff =D

attachment.php
attachment.php
attachment.php
 

Załączniki

  • CAM00410.jpg
    CAM00410.jpg
    79.7 KB · Wyświetleń: 1,097
  • CAM00411.jpg
    CAM00411.jpg
    86.8 KB · Wyświetleń: 1,088
  • CAM00412.jpg
    CAM00412.jpg
    84.1 KB · Wyświetleń: 1,091
Kurde, ale groźnie bez tego zderzaka wygląda :)
 
Temat kontrowersja.... Spodziewam się linczu ale się pochwale!
Felgi dostały nowy kolor!
Sześć warstw perły i trzy warstwy akrylu... Efekt?
attachment.php
 

Załączniki

  • IMG_1091.jpg
    IMG_1091.jpg
    110.2 KB · Wyświetleń: 686
Będę pierwszy i... wybacz, ale dla mnie "wieś tańczy, wieś śpiewa" ;)
Nie bierz tego do siebie, ale połączenia kolorów jak na plastyce w I klasie, pomijając już fakt, że sam wzór felg kiepsko komponuje się z "9" a już na pewno z białą.
Pozdrawiam.
- Rafał
 
Wygląda lepiej niż wcześniej i dość ciekawie muszę przyznać ale i tak koło średnio pasuje do 159. Widzę przyciemniałeś też lampy folia czy spray?
 
Wlepki tuning master na szybie jeszcze dodaja KM :cool:

Podobno za " pokaz cycki dam ci ciastko " jest +15 do mocy i + 10 do szacunu na dzielni :D
 
Za nalepki +15km.to mysle za kolor aluskow to przynajmniej po +5km za sztukę wyjdzie:) to juz bez chipa robi respekt:)
 
hejt się leje...

cieszy mnie to bardzo że wszyscy mają swoja wizje.
Co do naklejek to fakt o 3 za duzo już mają wyrok.

Na lampy trafiła folia.
 
Nie no spox kolorek auta bajka;) jak cala 159..w końcu tez taka smigam:) no moze nie az taka aluski i ich kolor nie ten; )
 
Na fotach z pierwszego postu prezentowała się lepiej :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra