Stukanie Bella 147 2.0TS 150km 2003r

Maveth

Nowy
Rejestracja
Sty 8, 2020
Postów
5
Auto
Alfa Romeo 147 2.0 150KM
Witam mam problem ze swoją poczciwą Bellą a mianowicie chodzi o stukanie,pukanie i nie wiem jak to jeszcze nazwać ogolnie o odgłosy jakie wydaje mój samochód od jakiegos czasu.
Sytuacja ta ma miejsce od dłuzszego czasu ale teraz postanowiłem sie tym zając i proszę was o pomoc.
Podczas jazdy daje sie słyszec dziwne stukanie (coś jakby sie odłamało i latało gdzies wewnatrz auta) najbardziej odczuwalne jest to gdy puszczam pedał gazu czasem podczas przyspieszania a ustaje gdy nacisnę sprzęgło lub wrzuce luz.Latem przy wyzszej temperaturze praktycznie ta usterka nie wystepuje ale gdy tylko zrobi sie chłodniej stukanie aż mnie przeraża.Jeden z mechaników stwierdził ze być moze cos odleciało w ukladzie wydechowym i poprostu gdzies to tam w srodku sobie lata ale na moj chlopski rozum odczuwalne bylo by to caly rok a nie tylko w okreslonych warunkach.Zanim oddam go w ręce jakiegoś speca ze tak moge ich nazwac chciałbym posluchac waszych opinii.Wszystkie mile widziane byleby tylko móc stwierdzić co jej dolega.
 
Nie ma szans pomóc na odległość, to jak wróżenie z fusów.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra