Str

salatin

Nowy
Rejestracja
Kwi 28, 2007
Postów
1,321
Wiek
46
Lokalizacja
ALBA
Auto
Alfa Romeo 166 3.0 V6 Q2 2003,Giulia 2.9 V6 Bi Turbo.
witam czy za kazdym odpaleniem samochodu wlaczacie STR mimo ze poprzednio byl wlaczony bo wedlug instrukcji po zgaszeniu i ponownym zapaleniu samochodu auto przechodzi w tryb spokojny czego u siebie nie zauwazylem zawsze zapamietuje poprzedni tryb a STR mam zawsze wlaczony, zaznaczam ze auto mam z 2003 przed liftem ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie
 
Amortyzatory
Powrót
Góra