salatin
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 28, 2007
- Postów
- 1,321
- Wiek
- 46
- Lokalizacja
- ALBA
- Auto
- Alfa Romeo 166 3.0 V6 Q2 2003,Giulia 2.9 V6 Bi Turbo.
witam czy za kazdym odpaleniem samochodu wlaczacie STR mimo ze poprzednio byl wlaczony bo wedlug instrukcji po zgaszeniu i ponownym zapaleniu samochodu auto przechodzi w tryb spokojny czego u siebie nie zauwazylem zawsze zapamietuje poprzedni tryb a STR mam zawsze wlaczony, zaznaczam ze auto mam z 2003 przed liftem ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie