Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Wskaźnik degradacji oleju jedzie od 100% w dół. Nie masz sie czym przejmować
Na ten wskaźnik nie patrz. Ma on niewiele wspólnego z faktycznym stanem oleju![]()
ty wiesz co kto ma ?Jeśli masz DPF, to nie masz pełnego syntetyka.
A selenia WR 5W-30 Pure energy to nie pełen syntetyk?
Bociek, nie ma pełnych syntetyków dla aut z DPFem![]()
tak dla jasności mam zalany Motul ecoclean 5W30 C2
Poprzednio miałem ten sam i wymieniłem po 15k i po 6 miesiącach.
Jest to pełny syntetyk.
Jeśli masz DPF, to nie masz pełnego syntetyka.
Zachęcam do lektury jak Ci łzy przestaną leciećHahahahaha...oj, aż mi łzy poszły...
i dlatego własnie masz 0%U mnie jest 0% a od wymiany pod koniec stycznia tego roku, zrobiłem około 8 tys. km.
W dodatku wymieniałem olej w ASO i ostatnio zauważyłem, że nie skasowali mi inspekcji olejowej - ilość km do następnej wymiany podaje mi 18 tys.