Twoja przeglądarka jest nieaktualna i może wyświetlać tę stronę nieprawidłowo. Powinieneś zaktualizować ją lub skorzystać z alternatywnej przeglądarki.
Witam w mojej alfie zamiast zaślepki start stop została sama blaszka i widać żarówkę w środku, ktoś sobie urwał na pamiątkę zaślepke czy można gdzieś dokupić samą górę z napisem start/ stop i jak to zamątować?
Na Alliexpress są okrągłe plastiki START/STOP przyklejane na dwustronnej taśmie, kosztuje kilka zł. Właśnie kilka dni temu nakleiłem, ale efekt średni bo takie rozwiązanie traci podświetlenie no i ogólnie wygląd taki sobie. Ale na pewno lepsze to niż dziura w przycisku. Jak nie zapomnę to popołudniu zrobię foto.
Ja osobiście za chwile będę wymieniał przycisk.
Zarejestruj się i korzystaj z forum bez rozpraszających banerów reklamowych.
Jako zalogowany użytkownik zyskujesz wygodniejszy dostęp do treści, możliwość komentowania, korzystania z prywatnych wiadomości i pełne wsparcie społeczności.
Nie zajmuje to długo, a różnica w komforcie przeglądania naprawdę robi wrażenie! 💡🎉
Ta strona używa plików cookies, aby pomóc personalizować i dopasować treści do Twoich potrzeb. Cookies pozwalają też pozostać zalogowanym, jeśli zdecydujesz się zarejestrować.
Kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików.