Sprzęgło do TS

C

ciechu

Guest
Jakiej firmy sprzęgła polecacie? Jakie mogą być różnice między firmami? Już udało mi się zdjąć skrzynię i muszę zakupić jakieś sprzęgło. Czy firma ma znaczenie? Co wymieniać przy zakładaniu nowego sprzęgła? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
kup takiej firmy jak orginal
 
Czy sprzęgło od 156 i 147 pasuje do 166 oczywiście wszystkie z silnikami 2.0TS? 5 biegów
 
Czy sprzęgło od 156 i 147 pasuje do 166 oczywiście wszystkie z silnikami 2.0TS? 5 biegów

166 ma koło dwumasowe więc wysokość sprzęgła będzie się różnić.
 
każda 166 ma dwumase? nawet ta z 99r? Kiedyś widziałem temat w którym była mowa ze w 2.0 TS dwumase montowali w 6 biegowych skrzyniach.
 
Valeo to OEM,za wielkiego wyboru w sumie nie ma ale najlepszy bedzie sachs lub valeo ew.LUK chociaz nie jestem zwolennikiem tej marki to w jednym samochodzie mam go wlasnie juz kilka lat i poki co ok
 
Sachs/Valeo/LUK - jeden czort!
Po rozpakowaniu i tak często się okazuje, że np. w Sachsie jest Valeo itd
 
Sachs/Valeo/LUK - jeden czort!
Po rozpakowaniu i tak często się okazuje, że np. w Sachsie jest Valeo itd

Ostatnio klient kupił sobie do JTDM SACHSa, ponieważ podobno naj, naj, naj !
A w środku LuK, który w pudełku LuKa jest tańszy chyba ze 200 pln.
 
Powiedziałeś mu o tym, czy dalej żyje w błogiej nieświadomości? ;)

Powiedziałem :) i się skrzywił ;)

---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:38 ----------

a swego czasu zamontowałem LUKa, bez problemów, wszystko OK.

Ale nikt nie mówi, ze coś jest z nimi nie tak.
Po prostu producent jest jeden, a pudełek kilka.
 
OK. Ja ogólnie napisałem, że nie było z nim problemów, a pewnie tak jak mówisz to samo sprzęgło jest sprzedawane pod kilkoma znakami towarowymi.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra