• Jeśli chcesz dodać swojej Alfie charakteru i jednocześnie zaznaczyć przynależność do naszej społeczności – to dobry moment, żeby je zamówić.

    Ramki Alfaholicy

    Szczegóły, zdjęcia oraz informacje o zamówieniu znajdziesz tutaj.

    Nie czekaj, bo jak zwykle schodzą szybko.

Sprzęgło do GTV6

mmmrowa88

Nowy
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
53
Wiek
43
Lokalizacja
Głubczyce
Auto
Alfa Romeo Alfetta GTV6
Witam:) Niestety przyszedł czas na wymianę sprzęgła w mojej Alfie. Z tego co sie oriętuje to jest problem z dostaniem nowego sprzegla. Może ktoś zna jakieś firmy zajmujące sie regeneracją sprzęgła:) Z góry dziękuję;)
 
Są dostępne sprzęgła Valeo do V6 za ponad tysiaka, ja swoje też regenerowałem u Radzikowskiego i jestem super zadowolony z jego roboty i niewysokiej ceny
 
Masz oryginalną dwutarczówkę? Wtedy Sachs nówka za 3,5 Koła, w zasadzie nieosiągalny. Jednotarczówki do mocniejszych wersji od czasu do czasu się pojawiają.
Wogóle sprawdz jakie masz sprzęgło, czasami można się dziwić, inwencja poprzednich włascicieli nie zna granic.
 
Witam:) mam sprzęgło dwu tarczowe i zastanawiam sie nad regeneracją u Radzikowskiego. A mam jeszcze jedno pytanie? gdzie moge dostac poduszki pod skrzynie biegów? czy pasują z 75?
 
Pytanie ile skasuje za regeneracje dwutarczówki? Pół biedy jeśli ogarnia temat, bo zregenerować sprzęgło dwutarczowe żeby działało jak powinno nie każdy potrafi.
Poduszki pasują tylko z mocniejszych wersji 75 (1,8t, v6) ale trzeba KONIECZNIE usunąć metalową płytkę dospawaną do podstawy poduszki. W gtv6 ich nie było, i wał ze skrzynią nie będą w linii prostej i tylny donut szybko się posypie. Poduszki dostaniesz w np. w vemapolu.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra