[146] skrzynka przekażników

czupi

Nowy
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
285
Auto
146 Boxer 1.6 95 r.
Mam kilka pytań:
1.czy ta skrzynka 30-04-09_1605.jpg | | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl to skrzynka typu "A"
2. chodzi mi o ten przekażnik na samej górze czy jest on w dobrym miejscu czy nie powinien być o jeden w prawo
3 czy jest możliwe że klimatyzacja załącza wentylatory chłodnicy
 
jak najbardziej jest możliwe że klima załąxza wentylator i tak ma być ....co do skrzynki to sciagnij sobie instrukcje z działu download tam są opisane te 3 rodzaje skrzynek
 
ta skrzynka to typ A i przekażnik był w złym miejscu ale chyba dzięki klimatyzacji uruchomiły się wentylatory i nie przegrzałem silnika
 
Amortyzatory
Powrót
Góra