Rozebranie kluczyka - jak?

  • Autor wątku Autor wątku kazik_vip
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
K

kazik_vip

Guest
Mam kluczyk do 166 z dwoma przyciskami. Proszę mi powiedzieć, jak wyjąć transponder żeby go nie uszkodzić? Z tego co widzę jest przyklejony... Można na przysłowiowego chama?
 
Z wyczuciem. Da się go wydłubać.
 
Z alfy się nie bawiłem, ale z kluczyka od seata to go wyciąłem miniszlifierką, poszło dość gładko i kluczyk nawet się nie rozpadł.
 
Pastylka wychodzi bez najmniejszego problemu po delikatnym podważeniu.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra