pytanie o wahacze tyl

  • Autor wątku Autor wątku metiudas
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
M

metiudas

Guest
jak to jest z tymi tylnymi wahaczami???spotkalem sie z opiniami ze nie mozna tuleii wymienic jak i z takimi ze mozna??musze u siebie wymienic i raczej nie chcialbym wbijac sie w duze koszta i kupowac calego wahacza. Doradzi ktos cos??:D
 
Na pewno można wymieniać same tuleje i sworznie tylko trzeba je wybić i cięzko znależć do kupienia same te elementy, jakaś firma z Łodzi je produkuje z tego co pamiętam, sam się szykuje żeby na wiosne odnowić zawieszenie i też będe wymieniał te elementy a nie całe wachacze :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra