Kierownik
Nowy
Witam.
Mój problem dotyczy przymarzających drzwi prawych przednich, po rozgrzaniu auta otwierają/zamykają się bez problemu. Czy ktoś miał podobny przypadek, lub wie co z tym zrobić? żeby nie przymarzały? Dodam jeszcze że autko nie jest garażowane.
Wycierałem uszczelki, blachy niestety nic to nie daje, ma ktoś może jakiś pomysł? Może nasmarować czymś?
Mój problem dotyczy przymarzających drzwi prawych przednich, po rozgrzaniu auta otwierają/zamykają się bez problemu. Czy ktoś miał podobny przypadek, lub wie co z tym zrobić? żeby nie przymarzały? Dodam jeszcze że autko nie jest garażowane.
Wycierałem uszczelki, blachy niestety nic to nie daje, ma ktoś może jakiś pomysł? Może nasmarować czymś?