Parzi
Nowy
- Rejestracja
- Cze 17, 2008
- Postów
- 331
- Lokalizacja
- Kedzierzyn-Kozle, Poland
- Auto
- AR 145 1.6 boxer '96 i AR 147 1.9 JTD 8v '01
Czy ktoś z was przestawiał już wycieraczkę z przodu lub ją ściągał? Chodzi mi o to, czy trzyma ją ta jedna śruba, czy też jest tam jeszcze blokada jakaś, bo nie chce nic wyrwać, a jest jak się wydaje o jeden ząbek za wysoko? Dodam, że chodzi o przedną wycieraczkę.