Przestawienie wycieraczki

  • Autor wątku Autor wątku Parzi
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia

Parzi

Nowy
Rejestracja
Cze 17, 2008
Postów
331
Lokalizacja
Kedzierzyn-Kozle, Poland
Auto
AR 145 1.6 boxer '96 i AR 147 1.9 JTD 8v '01
Czy ktoś z was przestawiał już wycieraczkę z przodu lub ją ściągał? Chodzi mi o to, czy trzyma ją ta jedna śruba, czy też jest tam jeszcze blokada jakaś, bo nie chce nic wyrwać, a jest jak się wydaje o jeden ząbek za wysoko? Dodam, że chodzi o przedną wycieraczkę.
 
Wycieraczka jest na jednej śrubie, po jej odkręceniu czasami trzeba użyć siły bo wycieraczka moze być trochę zapieczona na wieloklinie. Przyda się też WD-40.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra