Przegub Wewnętrzny

Odkopie temat. Kupiłem przegub wew. do AR 156 2.5v6 okazalo sie ze nie pasuje. Ma 25zębów a mój 28. Dzwonie po sklepach hurtowniach i nie moge owego dostać... moze ktoś wie gdzie dostać takowy? Pozdrawiam
 
Ja tydzień tem wymieniałam u siebie przegub wewnętrzny z prawej strony , jest homokinetyczny , po wymianie miedzi jedna a drugą częścią pół osi na nowym przegubie nie było luzu a teraz sprawdzałem i już trochę jest , pytanie czy to normalne i tak ma być czy to jest jakiś lipny produkt , z lewej też mam do wymiany bo buma jest pęknięta
 
Panowie,

Czy samo łożysko podpory półosi prawej (tej dłuższej) w 156 2.5V6 można dokupić, czy trzeba kupować całą półoś?
Na necie nie znalazłem ani łożyska podpory ani prawej półosi (jest tylko lewa do V-ki).
Może ktoś podpowie gdzie szukać?
Z góry dzięki
 
Po wyjęciu półosi z podpory da się odczytać typ łożyska. Problem jest taki iż potrzeba prasy i techniki na jego wymianę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra