quanto
Nowy
- Rejestracja
- Sty 29, 2010
- Postów
- 24
- Lokalizacja
- CzeladĹş, Poland
- Auto
- AR 156 1,9 JTD, 115 KM, 2001 r.
Witam!
Czy posiadał by ktoś z was żółty plastik z prowadnicy szyby bocznej od strony kierowcy? Mój po włamie niestety nie pozostał cały :/
Plastik jest podobny do tego z jak tylnych drzwi jak na dwóch ostatnich zdjęciach: http://www.forum.alfaholicy.org/zro...zyby_tylnych_drzwiach_za_kierowca_156_sw.html
Czy posiadał by ktoś z was żółty plastik z prowadnicy szyby bocznej od strony kierowcy? Mój po włamie niestety nie pozostał cały :/
Plastik jest podobny do tego z jak tylnych drzwi jak na dwóch ostatnich zdjęciach: http://www.forum.alfaholicy.org/zro...zyby_tylnych_drzwiach_za_kierowca_156_sw.html