Problem z uruchomieniem

  • Autor wątku Autor wątku Bartosz
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
B

Bartosz

Guest
Nie mogę odpalic samochodu

Wczoraj wszytko działało, byłem w Poznaniu i wróciłem do domu. Rano po przekręceniu kluczyka kontrolki puduszki oraz wtrysku gasną, silnik obraca anle nie pali, zapala się po chwili ponownie kontrolka wtrysku. Co to maże być, Gdzie szukac przyczyny. Sprawdziłem iskry brak, ale dlaczego na obu cewkach??? chyba nie mogły ulec uszkodzeniu obie naraz

pozdrawiam

Bartek
 
piotriix napisał:

tak jest, po przekręceniu kluczyka kontrolka CODE gaśnie.

18:11 - odebrałem samochód od mechanika - przyczyna usterki - uszkodzony czujnik wału
taka mała pierdoła, a jaka uciążliwa
 
Amortyzatory
Powrót
Góra