Problem alfa romeo 147

patkas

Nowy
Rejestracja
Gru 16, 2021
Postów
2
Auto
alfa romeo 147
Witam,
Mam problem z alfa romeo 147 jtd dziś rano przy odpaleniu samochodu auto specyficznie odpaliło jakby he chwile przydusiło po ruszeniu auto mimo wciskania pedału gazu nie miało praktycznie mocy po przejechaniu 200metrów samochód zaczął normalnie jechać.Jestem laikiem czy powinnam się martwić i sprawdzić u mechanika przyczynę takiego zachowania
 
Egr lub przepływka.. Lepiej zrobić na wczasu bo za chwilę nie odpali

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 
I co się okazało?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra