Półosie do 2.4 JTD niedostępne?!

stachu541

Nowy
Rejestracja
Cze 18, 2014
Postów
27
Wiek
37
Lokalizacja
Włocławek
Auto
Alfa 156 Sportwagon 2.4 JTD
Zdrastwuj!
Czy półosie do 2.4 JTD stały się niedostępne? Właśnie "ukręciły się" u mnie przeguby i mechanik nie może znaleźć. Patrząc po nr-ach katalogowych z allegro -- wszystkie jakie są wystawiane do 2.4, wg numeru są do 1.9 JTD.
Czy to były te same półosie, czy jednak -- otwory podejdą, ale te od 1.9 są cieńsze i nie uciągną momentu 2.4?
 
ale półosie czego, czy półoś która... tych "półosi" to tam trochę jest :P... polecam eper generalnie, bo jak wstępnie przeglądałem to tam sporo zamienników była wdrażana przez fiata. Może to jakoś się łączy :)
 
ale półosie czego, czy półoś która... tych "półosi" to tam trochę jest :P... polecam eper generalnie, bo jak wstępnie przeglądałem to tam sporo zamienników była wdrażana przez fiata. Może to jakoś się łączy :)

Półosie napędowe (przeguby wewn+zewn +kielichy +ich połączenie) obydwie (lewa i prawa)
 
ZAR93200001225850
AR 156 SportWagon 2001r. 2.4JTD 140KM 103kW

- - - Updated - - -

ZAR93200001225850
AR 156 SportWagon 2001r. 2.4JTD 140KM 103kW

pojawia się moje pytanie... sklep z allegro ma półoś zamiennik 46307343, piszą że nr lobro 305619 -- długość tego 510mm -- sami jednak piszą długość 550, a w salonie fiata po VINie znaleźli długość 470 -- czy to kwestia z przegubem/bez czy było aż tak dużo różnych?
 
ZAR93200001225850
AR 156 SportWagon 2001r. 2.4JTD 140KM 103kW

- - - Updated - - -



pojawia się moje pytanie... sklep z allegro ma półoś zamiennik 46307343, piszą że nr lobro 305619 -- długość tego 510mm -- sami jednak piszą długość 550, a w salonie fiata po VINie znaleźli długość 470 -- czy to kwestia z przegubem/bez czy było aż tak dużo różnych?

Oba numery są dobre (oryginał na pewno :))
Burdel - za przeproszeniem - z długościami jest faktycznie, kilku producentów podaje różne
może mierzą na swój sposób :)

Półosie pasują tylko do 156 2,4 JTD 10v - nie było różnych
Możesz pokazać tę aukcję ? może coś jeszcze wywnioskuję , generalnie 470 zł za LOBRO wydaje się być b. dobrą ceną
być może jakaś wyprzedaż
 
Półosie pasują tylko do 156 2,4 JTD 10v - nie było różnych
Możesz pokazać tę aukcję ? może coś jeszcze wywnioskuję , generalnie 470 zł za LOBRO wydaje się być b. dobrą ceną
być może jakaś wyprzedaż
nah, 470 to długość oryginalnej półosi według Automobile Torino, cena 1300ileś
LOBRO jako marki sklep gdzie ja brałem -- nie ma, tylko wyszukał po tym numerze w jednym z katalogów
Na sklep z półosią której szukam trafiłem przez aukcję http://allegro.pl/show_item.php?item=6721391429 -- ale to nie ta z aukcji, tylko po sprawdzeniu nr-u VIN sprzedający ujął to tak:
mogę zaproponować gsp za 260zł
marki nie znam, ale po konsultacji z mechanikiem nie jest zła i jest to nasza jedyna sensowna opcja

dziś graty spływają do mechanika i dam znać ile to warte
 
nah, 470 to długość oryginalnej półosi według Automobile Torino, cena 1300ileś
LOBRO jako marki sklep gdzie ja brałem -- nie ma, tylko wyszukał po tym numerze w jednym z katalogów
Na sklep z półosią której szukam trafiłem przez aukcję http://allegro.pl/show_item.php?item=6721391429 -- ale to nie ta z aukcji, tylko po sprawdzeniu nr-u VIN sprzedający ujął to tak:

marki nie znam, ale po konsultacji z mechanikiem nie jest zła i jest to nasza jedyna sensowna opcja

dziś graty spływają do mechanika i dam znać ile to warte

Ok, czyli w efekcie kupiłeś GSP za 260 a nie Lobro za 470 ?
W sumie dobrze , GSP jest całkiem ok jak ktoś nie jeździ rajdowo
 
i co? i jajco
nie ta długość ;)
katalog 550mm się nie myli -- mechanik nie założy bo jakieś 7,5cm za długa
czyli skróci się idealnie do 470mm podanych przez salon Alfy
...czyli
niedostępne
 
i co? i jajco
nie ta długość ;)
katalog 550mm się nie myli -- mechanik nie założy bo jakieś 7,5cm za długa
czyli skróci się idealnie do 470mm podanych przez salon Alfy
...czyli
niedostępne

Podaj numer GSP jaki kupiliście żeby nie błądzić
 
Amortyzatory
Powrót
Góra