Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Też poproszę![]()
Cześć,
w związku ze stale zmniejszającą się liczbą ASO Alfy w Warszawie, mam pytanie, czy ktokolwiek wie coś na temat dalszego serwisowania w Bołtowiczu na Ursynowie. Pomimo tego, że jest to już tylko salon/serwis Mazdy często widuję tam Alfy, nie tylko w komisie, ale też stojące przed warsztatem. Zastanawiam się, czy to tylko przypadek, czy może jednak mają w dalszym ciągu wyposażenie i chętnie zajmą się serwisowaniem Stelvio. Oczywistą odpowiedź ("tak, zajmiemy się podstawowym serwisem każdej marki") znam ale być może można liczyć na coś więcej...
U mnie najlepiej sprawdziło się odwodnienie liniowe zamontowane przy samej bramie garażowej, bo woda nie rozlewa się później po całej posadzce. Sam zdecydowałem się na nierdzewne rozwiązanie, ponieważ stal nierdzewna dobrze radzi sobie z wilgocią, solą i błotem nanoszonym zimą przez auto. Jeśli szukasz czegoś trwałego do garażu, to możesz zerknąć na ofertę KMB Steel Product (https://kratki-sciekowe.com.pl/odwodnienia_liniowe/).U siebie mam całą wylewkę zrobioną delikatnie pod kątem, tak żeby woda naturalnie spływała w stronę wyjazdu, a odpływ umieszczony jest tuż przy bramie z wyprowadzeniem na zewnątrz. Dzięki temu nic nie stoi w środku i nie ma problemu nawet zimą, gdy topnieje śnieg z auta. To proste i skuteczne rozwiązanie. Jeśli chcesz zobaczyć różne warianty takich systemów i dobrać coś pod swój garaż, to zerknij tutaj: odplywy24.pl
. Masz tam opisane przykłady odwodnień liniowych przy bramie i nie tylko.