pokrętło z klimatyzacji

aniucha05

Nowy
Rejestracja
Cze 18, 2009
Postów
1,688
Lokalizacja
Mysłowice, Poland
Auto
Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
próbował może ktoś wyciągnąć to pokrętło z klimatyzacji? jest na to jakiś sposób żeby tego czasem nie urwać??
 
czyli nikt nie wyciągał tego pokrętła? hmmm postaram się sama spróbować - może znajde jakiś sposób..
 
Musisz zdemontować cały panel - zaczynasz od radia - samego pokrętła nie demontowałem:P
 
dołącze sie do pytania jak rozebrac pokrętło klimatronika bo to od siły nawiewu kreci sie swobodnie a pozostałe z niewielkim oporem??
 
a ja mam właśnie tak że od strony kierowcy dostało jakichś luzów... nie przeszkadza mi to ale drażni...jednak jak mam zdejmowac cały panel to chyba się przyzwyczaję...
 
demontaż-
radio
panel
śruby też na dole koło zapalniczki
potem jest taka cała skrzyneczka 3 pokretłami.
musisz ją wyjąć ostrzegam trudno zrobić
rozkręcasz skrzynkę i dalej sam zobaczysz
 
Amortyzatory
Powrót
Góra