[MiTo] Poduszki silnika, skrzyni

Chudy__

Nowy
Rejestracja
Gru 19, 2020
Postów
79
Lokalizacja
Poznań
Auto
Mito 1.4 t-jet 155
Mam pytanie odnośnie poduszek /łap silnika/skrzyni w mito 1.4 t jet.
Ile ich jest? 3?
Ktora z nich może powodować delikatne stuknięcie przy odpaleniu silnika?
Nie zawsze to występuje, najczęściej na chyba na ciepłym. Obstawiam że to któraś z nich ale nie mam pojęcia która.
 
Dwumasa jest nowa całą kompletna ze sprzęgłem a po drugie czy na wciśniętym sprzęgle czy nie występuje raz na jakiś czas i według mnie to któraś poduszka ponieważ jest też zależność jak auto stoi pochylone...
 
w takim razie w sytuacji mocnego uszkodzenia to ta tylna .
 
Wydech trzeba odkręcać od kata?
A montował ktoś wkładkę powerfelxa poliuretanową w tą łapę?

Jest taka dostępna do kupienia? Ta poduszka lizak jest syfiasta, wymieniłem na nową ale moim zdaniem guma fabrycznie jest zbyt miękka i nie amortyzuje odpowiednio.
 
Jest taka dostępna do kupienia? Ta poduszka lizak jest syfiasta, wymieniłem na nową ale moim zdaniem guma fabrycznie jest zbyt miękka i nie amortyzuje odpowiednio.

Tak jest około 150zl ja zamówię ta wkładkę i założę do starej poduszki i zobaczę jak będzie

Tylko teraz widzę że są chyba 2 rodzaje tej łapy, muszę zerknąć jaka siedzi u mnie, może to różnica wynika od skrzyń
 
Ostatnia edycja:
Amortyzatory
Powrót
Góra