Witam
Przy odpalaniu slychac wyraznie stukanie. Mechanik stwierdzil, ze to tylnia poduszka skrzyni biegow. Powiedzial, ze nowa okolo 270zl. Wie ktos moze ktora to ta tylnia i jaki ma nr bo nigdzie nic takiego nie moge znalezsc. Auto z 2006, silnik 1,9 jtdm, wersja belgijska.
Pozdrawiam
Marcin
Przy odpalaniu slychac wyraznie stukanie. Mechanik stwierdzil, ze to tylnia poduszka skrzyni biegow. Powiedzial, ze nowa okolo 270zl. Wie ktos moze ktora to ta tylnia i jaki ma nr bo nigdzie nic takiego nie moge znalezsc. Auto z 2006, silnik 1,9 jtdm, wersja belgijska.
Pozdrawiam
Marcin