[MiTo] podświetlanie regulacji temp.

siwyjac

Nowy
Rejestracja
Wrz 28, 2013
Postów
8
Lokalizacja
Ruda Śląska
Auto
Alfa Romeo MiTO
witam.
jeśli temat już był to przepraszam, ale nie znalazłem...
chodzi mi o podświetlanie sterowania temperaturą nawiewu/dmuchawy/kierunku nawiewu, ktoś wie jakie tam są żarówki i jak to wymienić. oglądałem na alledrogo tylne ścianki tych modułów i kurde nie widziałem tam oprawek żarówek...
dzięki za pomoc
 
Bo zapewne sa diody.
A co, nie swieci czy chcesz zmienic barwe?
 
W dwustrefowej klimie sa na pewno diody, trzeba wyjac panel, rozebrac, podlaczyc do kostki i zobaczyc co nie swieci.
Inna opcja jest kupienie innego panelu, wymiana i pewnie konieczne osiowanie proxy.
 
w normalnym panelu niestety żarówki ale jakie nie pamiętam bo wymieniałem kilka lat temu. Trzeba wybebeszyć radio i tamtędy się dostać
 
Amortyzatory
Powrót
Góra