Podlokietnik kierowcy

  • Autor wątku Autor wątku gumis_kiler
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
G

gumis_kiler

Guest
mam strasznie zniszczona skore w podlokietniku chcialem ja zmienic znajomy tapicer powiedzial mi ze zrobi mi to za darmo jak to rozbiore. tak wiec oddzielilem ta ruchoma czesc od reszty no i chcialem sie zabrac dalej do rozbierania bo powiedzial mi ze to tez musze no i ty piec pogrzebany nie wiem jak to rozebrac ma ktos pomysl jak to zrobic byl bym wdzieczny
 
Poszukaj podłokietnika od Kappy :wink: szybciej i z pewnością taniej :mrgreen: A podłokietnik rozbierzesz przy użyciu np. śrubokręta płaskiego (w celu podważenia zaczepów) i sporej dawki wyczucia żeby nic nie urwać :wink:
 
Co to znaczy zniszczona skora??
Sa dziury czy jest tylko przetarta??
Jak masz mozliwosc to wrzuc fotke :wink:
 
sorki ze tak dlugo nie odpisywale ale nie mialem czasu wejsc na forum. w podlokietniku jest wytarta skora jest teraz koloru czarnego i przeswituje material ktory jest pod skora
 
Amortyzatory
Powrót
Góra