• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

Podłaczenie elektryki haka 166

Manio0017

Nowy
Rejestracja
Gru 3, 2007
Postów
91
Lokalizacja
Kolno
Auto
Alfa Romeo 166 2.4 JTD 1999r
Witam :P

Kupiłem używany hak holowniczy z instalacja elekt:
http://wrzucaj.net/images/2014/05/22/102993728517979915200701590328988n.jpg
Hak pasował idealnie założyłem sam w jedno popołudnie xD ale teraz zaczynają sie schody w elektryce geniuszem nie jestem. Tam jest jakis moduł tylko jak mam to podłączyć?
Mógłby mi ktoś jakoś to przybliżyć jak mogę to sam zrobić :>?
Będę wdzięczny za pomoc :)
 
po południu dostaniesz skan jak idzie cała instalacja haka.

możesz wybebeszyć bagażnik i wyjąć kanapę i półkę .
 
Ostatnia edycja:
Przerabiałem to. Niestety pomimo posiadania schematów nie miałem w wiązkach odpowiednich napięć. Nie wiem czemu. Nie dało się tego po bożemu podłączyć. Więc poszło w ruch kilka przekaźników i wpiąłem się w wiązkę na pasie tylnym (pod wykładziną).
 
Amortyzatory
Powrót
Góra