[159] Po nocy nie łapie central

fullas

Nowy
Rejestracja
Cze 16, 2016
Postów
24
Lokalizacja
Starogard Gd
Auto
Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 150KM
Po chłodniejszej nocy central nie reaguje na polecenia pilota, tj. nie otwiera auta, nie otwiera bagażnika. Dopiero kiedy włożę fizycznie kluczyk w drzwi i otworzę to od tego momentu wszystko działa jak trzeba. Czy to jakieś oszczędzanie energii lub coś w ten deseń czy tak nie powinno być?
 
Było o tym już wiele razy. Wada stacyjki przed 2007 rokiem. Pomaga jej wymiana.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra