kozi_Lukasz
Nowy
- Rejestracja
- Sty 6, 2007
- Postów
- 340
- Lokalizacja
- Warsaw, Poland, Poland
- Auto
- Było AR 146 1.4TS, 166 2.4 JTD 2000r. Jest AR 159 2.4JTDm 2008, Giulietta Sprint 2015 170 TCT
Dzien mi sie "pieknie" zacząl.. o 6 idac po samochod zauwazylem ze jacys $%&*^ wyrwali mi reszte przedniego znaczka z alfiatka, a tylnego nie mogac wyrwac pozostawili w pozycji 45 stopni
Jesli tego byloby malo to na gazie zaczeła pomykać na 3 cylindrach . Mysle ze jednym z powodow jest kiczowaty gaz ktory ostatnio zalalem. A ze jedna z cewek nie jest w najlepszym stanie to mozliwe ze swieca moze dawac gorsza iskre(wydaje mi sie ze gaz ma wieksze wymagania co do tego). Drugim powodem wydaje mi sie ze moga byc pozapychane wtryski gazu.
Ktróa przyczyna wydaje sie bardziej prawdopodobna ? a moze moga byc jescze jakies inne ?
Z góry dzieki za podpowiedzi
Jesli tego byloby malo to na gazie zaczeła pomykać na 3 cylindrach . Mysle ze jednym z powodow jest kiczowaty gaz ktory ostatnio zalalem. A ze jedna z cewek nie jest w najlepszym stanie to mozliwe ze swieca moze dawac gorsza iskre(wydaje mi sie ze gaz ma wieksze wymagania co do tego). Drugim powodem wydaje mi sie ze moga byc pozapychane wtryski gazu.
Ktróa przyczyna wydaje sie bardziej prawdopodobna ? a moze moga byc jescze jakies inne ?
Z góry dzieki za podpowiedzi