cuma_borek
Nowy
- Rejestracja
- Wrz 5, 2008
- Postów
- 482
- Lokalizacja
- Radom
- Auto
- była 145 BX Zender, jest 166 2.4jtd progression, GTV 2.0TS oraz 3.0v6 Cup
ja robie mate zywice i dosc grubo a na wierzch zelkot zeby gladkie bylo, jeden pakiet mam orgilany a niestety drugi bedzie wlasnorobka ale mam nadzieje ze uda sie, chociaz na ta chwile zajazlem sie 4pojazdem i to on chlonie najwiecej czasu i pieniedzy