[Giulietta] Osiowanie proxy - błąd poduszki + B&M

mrepel

Nowy
Rejestracja
Sty 3, 2021
Postów
2
Lokalizacja
Wrocław
Auto
Alfa Romeo Giulietta, 2012, 1,6 Jtdm
Cześć! Pacjent Giulietta 2012, 1.6 jtdm.

Mam migający licznik, podczas osiowania proxy, wyskoczyły mi takie błędy, które nie chcą się skasować. Gdzie szukać rozwiązania? B&M faktycznie jakiś czas temu padlo, nie działa usb, nie łączy się z telefonem po bluetooth i dlatego tez chciałem wykonać osiowanie. Niestety nie wiem gdzie szukać błędu z poduszką. Czy to może być kwestia słabego akumulatora? Pozdrawiam

245929833_4471409129585737_8087860165237273443_n.jpg
 
Apropo B&M a odłączyłeś go fizycznie? Bo jak nie a ma jakiś problem, to osiowanie tego modułu nie przejdzie. Co do odłączenia, jest to tutaj opisane na forum, poszukaj :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra