Odpalanie gdy jest zimno???

S

sylwek9161

Guest
Witam mój problem jest ten sam co roku a mianowicie,w zimne dni Alfa odpala za pierwszym razem a gdy pogoda jest dodatnia to pali za 2-3 razem?? pisałem już wcześniej ale nie było konkretnej odpowiedzi:( (błędów na kompie nie ma) może ktoś wie jaka może być przyczyna???
 
Np walnięty czujnik temperatury płynu, który oszukuje komputer? Podłącz się z laptopem i zobacz, czy odczyt zgadza się z temperaturą faktyczną (z pewną tolerancją)
 
a próbowałeś zalać ultimata? niektórym niby to pomaga na zimę. rozrusznik w 100% sprawny?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra