nr vin

  • Autor wątku Autor wątku lokomaroko
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tagi Tagi
    vin
L

lokomaroko

Guest
Witam . czy ktoś orientuje się czym może być spowodowane ze w dowodzie mam datę produkcji 2002 a eper pokazuje datę 07.2001???
op-nt
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
a nie było to autko czasem sprowadzone z niemiec ? Tam w dowodzie nie wbija się roku produkcji a datę pierwszej rejestracji, co przeoczyli w polskim wydziale komunikacji i stąd ta rozbieżność.
 
No to mam rok starszy samochód niż myślałem :( dzięki za onfo
 
Amortyzatory
Powrót
Góra